Elli4 Park Super Cup Turnuvasında Heyecan Dorukta

  12.11.2019 14:21 tarihinde eklendi   Futbol ve Halı Saha

Tüm hızıyla devam eden Super Cup’ta takımlar yarı finale isimlerini yazdırmak için mücadele ediyor.

Yarı final için son 4 maç kalırken, takımların hata yapma ve kaybetme şansı kalmadı. İlk 4 takımın yarı finale çıkacığı Super Cup turnuvasının son haftasında oynanan maçlar nefes kesti. 

Liderlik yarışında karşı karşıya gelen Arena ve Avengers mücadelesinde kalabalık taraftar kitlesi ile kazanan Avengers oldu. Son derece çekişmeli giden maçın ilk yarısı 2 – 1 Avengers üstün tamamlarken maç sonuna kadar arena liderlik koltuğuna ortak olduğunu hissettirdi.

Günün diğer önemli maçlarında ise;

Hanyatak  3 – 4  Sunparadise skoru ile Sunparadise takımı ilk galibiyetini almış oldu. 

Komançiler – By Boşnak Erenler karşılaşması 3 – 0 Komançilerin üstünlüğüyle devam ederken maçtan kopmayan By Boşnak 5 – 4 skor ile kazanmayı başardı. Bu skor ile birlikte yarı final yarışından kopmayacağını göstermiş oldu. 

Lazvegaz – Evren Gençlik karşılaşmasında kazanan taraf Lazvegaz olurken yarı final için hata yapmayacaklarını bir kez daha göstermiş oldular. Kalabalık taraftar kitlesi ile turnuva başından beri dikkat çeken Lazvegaz yarı finale çıkmayı hedeflediklerini gösteriyorlar.

Günün son karşılaşmasında Yörükyeri Gençlik ile Reis Spor arasında oynanan mücadele 4 – 2 sonuçlanarak Reis Spor takımının kazanması ile son buldu. Yörükyeri’ nin  üstüste aldığı mağlubiyetler, yarı finale yükselme şanslarını zora soktu.

Van Mah. Takımı turnuva başlangıcından bu yana kötü performans sergilemesi ve aldığı farklı mağlubiyetler sonrası turnuvadan çekilme kararı aldılar. Buna istinaden rakip Kulis Spor 3 – 0 hükmen galip gelmiştir.

Elli4 Park Super Cup turnuvası güncel puan durumuna göre yarı final adaylarının son 4 maçları oldukça zor gözüküyor. Kaybetme şansı olmayan ve kaybedenin yarı finale kalamayacağı maçlar artık başlamak üzere. Pazartesi ve perşembe günleri oynanan turnuva maçları taraftarın yoğun ilgisi sayesinde heyecan yaratmaya devam ediyor. 

Elli4 Park olarak turnuvaya katılan takımlara ve taraftarlara teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Sizi de Elli4 Park Super Cup‘ ta yaşanan futbol şölenine davet ediyoruz.

Maçlar hakkındaki detayları, fikstürü, gol krallarını, takım detayları ve puan durumunu öğrenmek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın..

Elli4 Park Haberleri
Elli4 Park Haberleri
Elli4 Park Haberleri
Elli4 Park Haberleri
Elli4 Park Haberleri
Elli4 Park Haberleri
Elli4 Park Haberleri
Elli4 Park Haberleri
Elli4 Park Haberleri
Elli4 Park Haberleri

ANAHTAR KELiMELER:
super cup turnuvası